Модели автомобили > Optima

KIA K5 - 2017/2018/2019 покупка

(1/2) > >>

Iwanssss:
Здравейте! Интересувам се да закупя К5 само на газ в посочените години от заглавието като бюджета ми е 30-33 хил. лева като смятам да я взема на кредит/лизинг , а не да дам 10-15 хил за някакви стари бангии с незнайно какви проблеми.
Отзиви лоши не съм чувал за тези модели досега. Който може да сподели добри/лоши черти. Здрави ли са автоматичните скоростни кутии,двигател и т.н

tosco:
Някъде по Фейсбук групите бяха постнали линк на сайт, който може да се провери по VIN километрите.
И след няколко фрапиращи резултата - публикацията Я занемА write
Иначе и аз ги позаглеждах, но с този орязан багажник- леко ме поотказа. Не мога се сетя, що Бай Кореец след като няма
бензин и резервоар е турил бутилката в багажника, а не на мястото на резервоаря? Сега съм с първото издание на Сийд и
багажника май няма разлика... write write write

Avramov1914:
  Имам К5 от две години,много съм доволен,няма да сбъркаш колите са супер.Комфортни здрави и евтини за подръжка.

Iwanssss:

--- Цитат на: Avramov1914 в Март 15, 2023, 09:40:31 am ---  Имам К5 от две години,много съм доволен,няма да сбъркаш колите са супер.Комфортни здрави и евтини за подръжка.

--- Край на цитат ---

Откъде я закупи колега? Пиши на лично ако са забранени рекламите , че не съм запознат.

tsvetan.g.stoyanov:
Тъй като в момента чакам моята К5, мога да споделя няколко неща по темата:
Подмяната на бутилката при настъпване на 10 г. е пълно приключение. До тук след огромно търсене намерих само 3ма човека, които са успели. Има фирма /да само една, която го прави/, но сумата с която дерат хората е 3000 лв ................ Регистрация й също си е малко занимавка за съжаление.
Аз лично си взех чист бензин /да по-скъпо с 1000 долара, но шанса да не са връшани километрите + да си сложа сам ГИ и да прескоча драмите с бутилката е за предпочитане/.
Колите пристигат за около 2 месеца реално с чакане да ги натоварят, да има кораб и т.н. Предпочетох през Солун, и после на репатрак до тук.
Фирма спедитор ще ми оправи документите и докара от Солун до София /около 1000 лв на кола/.

УСПЕХ  ;D

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия