Автор Тема: Проблем с чистачките?  (Прочетена 9866 пъти)

Svetko

  • Разбирач ;)
  • ***
  • Публикации: 329
  • KIА CEE'D 1.6 / 122hp Мнооооого калпава !!!
Re: Проблем с чистачките?
« Отговор #15 -: Декември 01, 2008, 10:55:18 pm »
пич, ае стига вече ...
та на колко години си казваш?

на 62 .... защо
« Последна редакция: Декември 01, 2008, 10:58:51 pm от Svetko »
Проблемът не е от бобината, а от магарето в кабината!!!

pavkruglii

  • Новак
  • *
  • Публикации: 3
Re: Проблем с чистачките?
« Отговор #16 -: Декември 05, 2008, 06:07:05 pm »
Здравейте колеги. Днес най-сетне стигнах до сервиза и проблема беше отстранен. За съжаление, като попитах какъв е бил проблема ми оговорха, че имало проблем, но сега е отстранен. Тоест реално незнам какво са пипали обаче преди малко като паркирах колата и тръгнах да прибирам огледалата (те са автоматични) с изненада установих, че дясното неработи  :o. Предполагам, че ако са пиапли нещо по тока може да са забравили да го ваържат обратно. В понеделник пак ще ги посетя и ще пиша.

Slumk

  • Разбирач ;)
  • ***
  • Публикации: 307
Re: Проблем с чистачките?
« Отговор #17 -: Декември 05, 2008, 09:49:57 pm »
еее pavkruglii, нямаш късмет, ама ще ти го оправят за минути 100%
Skype: Slumky

tosco

  • Spammer
  • *****
  • Публикации: 966
Re: Проблем с чистачките?
« Отговор #18 -: Декември 06, 2008, 08:40:56 am »
В кое ниво оборудване го има това прибиране на огледала за Pro ceed, или
се поръчва отделно?

Mihailov

  • Разбирач ;)
  • ***
  • Публикации: 293
  • KIA Pro_Cee'd 1.6 CRDi EX .. VW Golf 3
Re: Проблем с чистачките?
« Отговор #19 -: Декември 06, 2008, 08:44:10 am »
В никое. Поръчва се отделно. Слагат ти един бутон над тези за стъклата на шофьорската врата. Струва 172 лв мисля, да не си ровя сега договора че ме помръзва  music
Guns don't kill people ... people kill people ...

vanselot

  • Разбирач ;)
  • ***
  • Публикации: 159
  • pro_cee'd 1.6 benz
Re: Проблем с чистачките?
« Отговор #20 -: Януари 19, 2010, 03:32:38 pm »
Вчера ми се появи ми се същия проблем като на pavkruglii с тази разлика, че чистачките спираха по средата. Работят, движат се и в двете посоки, но когато спрат - спират по средата.Случи се след целодневно нормално ползване на чистачките. Нито са били натрупани със сняг или пък замръзнали и слепнали и аз да съм ги включвал в това време да ги тормозя.
Днес имах път към Пловдив и си запазих час в сервиза там. В началото диагнозата беше, че са превъртяли от самите рамена, в следствие на включване в замръзнало положение. Обясних, че не е така. Оказа се, че долу при моторчето на самия механизъм някаква гайка се била саморазвила и тя направила белята. Целия ремонт беше 15-20 минути и сега са ОК чистачките. Но да си кажа като цяло не съм доволен от чистачките на Cee'd. Някак си слаби ми се виждат.При 120 едно, че не чистят както трябва, второ, че едва едва се дотътрят до долу. Но все пак бих бил доволен ако чистачките са единствената слабост на колата..не е болка за умиране.  bye