Добре Дошли във Форума
Здравейте отново,Днес минах при друг майстор, посъветва ме добавка да сложа и повече извънградско да я карам. Сипвал съм винаги премиум дизел от известни марки бензиностанции (няма да казвам фирми). Също така ме посъветва да сменя горивния филтър (въпреки, че е на 1000 км).