Здравейте!
Къде обслужвате и поддържате автомобилите си, след като им е приключила гаранцията?
Сервизът на КМБ в София е толкова ангажиран, че трябва да чакаш по месец, за да я вкараш, а пък ми предстои след няколко хиляди километра смяна на накладки и дискове.
Питах в няколко сервиза в София, никой не може да ги смени, защото електронната спирачка се освобождава със софтуер, който те нямат.