Автор Тема: Обща информация  (Прочетена 10852 пъти)

Пешо

  • Administrator
  • Spammer
  • *****
  • Публикации: 965
Обща информация
« -: Март 30, 2008, 10:52:40 pm »
КИА Магентис знае, че искате да бъдете магнетични и същевременно цените високия стандарт, защото е най-
интелигентният и стилен съдружник, който някога сте имали в града. По-комфортен и по-удобен от своя предшественик, той комбинира изчистени, свежи форми в съчетание с точно управление и стабилност на пътя. На своя
Магентис можете да разчитате за обширно вътрешно пространство, практичност и внимание към всеки детайл.
Магентис е очарователен комплимент към вашия лайфстайл!

kia_rio_limuzina

  • Обичам да пиша ;)
  • **
  • Публикации: 77
  • http://bg.automobile.de/cgi/deeplink.pl/obj8130609
Re: Обща информация
« Отговор #1 -: Май 31, 2008, 02:52:52 pm »
Има ли собственици на Magentis тук във форума? Какво мислите за това:
http://bg.automobile.de/cgi/deeplink.pl/obj8130609

Пешо

  • Administrator
  • Spammer
  • *****
  • Публикации: 965
Re: Обща информация
« Отговор #2 -: Май 31, 2008, 11:54:07 pm »
Колко ли би излезнало до тук като цена..

kia_rio_limuzina

  • Обичам да пиша ;)
  • **
  • Публикации: 77
  • http://bg.automobile.de/cgi/deeplink.pl/obj8130609
Re: Обща информация
« Отговор #3 -: Юни 03, 2008, 01:06:34 pm »
Ми то си е 13 000Euro Пешо :D В другия форум има една сладурана дето се е ориентирала към Magentis-темата е много актуална в момента.Мисля че това ще е един от бъдещите най-често карани автомобили на Кия !!!
Ама кажи като цяло какво мислиш за самия автомобил? Предимства?? Някакви недостатъци??

Пешо

  • Administrator
  • Spammer
  • *****
  • Публикации: 965
Re: Обща информация
« Отговор #4 -: Юни 03, 2008, 02:05:26 pm »
Magentis e като Sonata на HYUNDAI.

От соната-та имам добри наблюдения

Cee`d_sh

  • Кандидат Майстор
  • Разбирач ;)
  • *
  • Публикации: 323
  • Малко тунинг ,,,,,,,,,,,,,,,
Re: Обща информация
« Отговор #5 -: Юни 10, 2008, 03:19:36 pm »
Ми то си е 13 000Euro Пешо :D В другия форум има една сладурана дето се е ориентирала към Magentis-темата е много актуална в момента.Мисля че това ще е един от бъдещите най-често карани автомобили на Кия !!!
Ама кажи като цяло какво мислиш за самия автомобил? Предимства?? Някакви недостатъци??

Ще го купуваш ли  :o

kia_rio_limuzina

  • Обичам да пиша ;)
  • **
  • Публикации: 77
  • http://bg.automobile.de/cgi/deeplink.pl/obj8130609
Re: Обща информация
« Отговор #6 -: Юни 10, 2008, 10:41:00 pm »
живот и здраве ако успея някога да си замина в моята родина-ще го купя да

Oil_Blue_Cee'd

  • Щял да си купува Алфа
  • Разбирач ;)
  • ***
  • Публикации: 190
  • Избивам комплекси всякакви
Re: Обща информация
« Отговор #7 -: Юли 29, 2008, 05:51:41 pm »
А бе незнам бе от къде да знам какво ще стане след години. След години може и изобщо повече да няма Киа Моторс във България знам ли? И всичко и всички да минем към Хюндай - Индкомерс и автомобилите на Киа - новите да се продават пак от Индкомерс. То и без това тука като чета всички казвате, че сервиза на Индкомерс бил далеч по-добър и читав от този на Киа! Така, че след години не се знае нищо ако тогава ми предложат хубав Пей Бак и си заслужава и парите с офертата са добри и Маджентиса е хубав и добре ми оценят Сийда като кола вече втора ръка нищо чудно след години да се возя на Маджентис! Един господ знае какво ще стане до тогава! И колко тоя Маджентис пак тогава ще е хубав и здрав?............? И ще си заслужава............ А бе майната му бе..............!!!!!!!!!!!!!!!

 >:( :( :o ??? :-X write silen devil krivogled %) sorry crazy  green bomb ioio dontknow kap drv tup out tooth ban



alizee

  • Обичам да пиша ;)
  • **
  • Публикации: 62
    • http://www.carpages.co.uk/kia/news-kia-ceed.asp
Re: Обща информация
« Отговор #8 -: Юли 30, 2008, 10:54:38 pm »
Ми да-гаранция никога няма пълна.И все пак Мagentis-a е добра-по-добра дори от Alfa 147 според мен.Пък и е комфортна и много голяма.Аз много го харесвам тоя модел-даже повече от Sorento  bravo
KiA CeeD- NeeD fOr SpeeD

Митето

  • Наблюдава денонощно
  • Master of KIA
  • *****
  • Публикации: 5706
  • 1.6-SW CRDI 16V EX;ŠkodaFabia 1.6 MPI AG 2007
Re: Обща информация
« Отговор #9 -: Юли 30, 2008, 11:30:10 pm »
Ми да-гаранция никога няма пълна.И все пак Мagentis-a е добра-по-добра дори от Alfa 147 според мен.Пък и е комфортна и много голяма.Аз много го харесвам тоя модел-даже повече от Sorento  bravo

Стига си пляскала, защото нали знаеш какво стана до като купя колата. А на мен такава и толкова голяма кола не ми трябва! Предпочитам Алфа Ромео 147-ца и това е! Макар, че и Маджентиса и 147-цата са на една цена! А 147-цата е в класа на Сийда. Всяко нещо си има цена! Така, че си направи сметката тогава тоя Маджентис колко струва като автомобил откъмто техническо състояние и възможности. Да не спорим повече по този въпрос. Ако обичаш разбира се.
значи ,

и 2-а ви предупреждавам да се поспрете със спама в темите!

Някои доскоро бяха са банче,да не добавяме още хора там !(особенно тея дети си пишат сами!  :) )

Има си спам тема!

marko1

  • Новак
  • *
  • Публикации: 1
Re: Обща информация
« Отговор #10 -: Април 15, 2009, 10:08:21 pm »
Зравейте колеги ще Ви помоля за съвет.
Попадна ми KIA Magentis 2.0 -2005г.-09м. на 85000км.реални.
Закупена от България и е в перфектно състояние.
Цената е 5500 евро.
Добра ли е цената ? дайте коментар.
Благодаря Ви предварително.

videnov2000

  • Новак
  • *
  • Публикации: 8
Re: Обща информация
« Отговор #11 -: Юни 17, 2009, 07:43:41 pm »
Имам мажентис 2006г. и го карам от нов. Сега е на 40 000км. и не съм сменял нищо , освен масла и филтри. Доволен съм от колата, единствено имам проблем със студеното палене, но той е отстраним. Цената от 11000лв. която ти предлагат не е висока. Какъв мотор е ?

Митето

  • Наблюдава денонощно
  • Master of KIA
  • *****
  • Публикации: 5706
  • 1.6-SW CRDI 16V EX;ŠkodaFabia 1.6 MPI AG 2007
Re: Обща информация
« Отговор #12 -: Юни 18, 2009, 09:30:42 am »
Зравейте колеги ще Ви помоля за съвет.
Попадна ми KIA Magentis 2.0 -2005г.-09м. на 85000км.реални.
Закупена от България и е в перфектно състояние.
Цената е 5500 евро.
Добра ли е цената ? дайте коментар.
Благодаря Ви предварително.
2.0 е 135 коня ли?

Малко куц за дълго,но пък е голяма кола.Мисли ,и ако наистина ти харесва я отнасяй

Oil_Blue_Cee'd

  • Щял да си купува Алфа
  • Разбирач ;)
  • ***
  • Публикации: 190
  • Избивам комплекси всякакви
Re: Обща информация
« Отговор #13 -: Септември 20, 2009, 10:41:26 pm »
Искам да Ви попитам знае ли някой от вас в шоурума на Киа в София дали се продават още Магентиси от тези преди Фейслифта, защото разбрах, че Киа Европа са ги спряли вече за България да ги продават, а Киа Моторс е пуснала в разпродажба с големи отстъпки наличните продажни единици, които има на склад! Вярно ли е всичко това и наистина Киа Европа спряли ли са продажбите на стария Магентис за България?

Oil_Blue_Cee'd

  • Щял да си купува Алфа
  • Разбирач ;)
  • ***
  • Публикации: 190
  • Избивам комплекси всякакви
Re: Обща информация
« Отговор #14 -: Септември 24, 2009, 05:58:39 pm »
Magentis e като Sonata на HYUNDAI.

От соната-та имам добри наблюдения

А от Мажентиса? Я ми кажи като са от един клас автомобили може ли да се определи кой е по - добър или е доста относително? Тоя проблем със студеното палене сутрин където го прави Мажентиса про Сонатата има ли го?