Автор Тема: Климатик  (Прочетена 21482 пъти)

Oil_Blue_Cee'd

  • Щял да си купува Алфа
  • Разбирач ;)
  • ***
  • Публикации: 190
  • Избивам комплекси всякакви
Re: Климатик
« Отговор #45 -: Юни 04, 2008, 03:46:34 pm »
е,затова има кой да се грижи ;)

Мерси за подрепата lilostich в най-скоро време ще има развитие по въпроса. Но ще пиша само при проблем. Или евентуално ако възникне такъв подобен проблем след време.

bongo

  • Експерт
  • ****
  • Публикации: 423
Re: Климатик
« Отговор #46 -: Юни 04, 2008, 03:49:27 pm »
Който се грижи нека да си върши работата, защото никой никаде до сега не направи забележка.Всички си мълчат.Не ме карайте да се разочаровам от форума.Като гледам колегите които пишат оставам впечатление за интелигентни хора.Моля не допускайте да ни заливат с помия ;)

Oil_Blue_Cee'd

  • Щял да си купува Алфа
  • Разбирач ;)
  • ***
  • Публикации: 190
  • Избивам комплекси всякакви
Re: Климатик
« Отговор #47 -: Юни 04, 2008, 03:55:52 pm »
Абе Ceed-er  спри да пишеш глупости бе човек.За какво ни занимаваш с твоите несъществуващи проблеми?Намери си друг форум.От писаниците ти за климатика на нормалния човек му е трудно да разбере съвет ли искаш или нямаш време, та си го уплътняваш във форума?Хората ти предлагат съвети и мнения, а ти се държиш като "хайван".Продавай колата,ти не си за Киа, а за Астон Мартин!

bongo на теб мога да ти кажа само, че все едно нищо не съм чул. Или по-точно ще се направя, че нищо не съм чул, защото в момента мисля за колегата RIO, за който просто не мога да повярвам как е могло да стане това нещо днеска с него. И направо това ме попари като гръм от ясно небе. Просто ме обсипа като студен дъжд. Представям си значи сега неговото Рио какво представлява и само какъв му е вида.


Митето

  • Наблюдава денонощно
  • Master of KIA
  • *****
  • Публикации: 5706
  • 1.6-SW CRDI 16V EX;ŠkodaFabia 1.6 MPI AG 2007
Re: Климатик
« Отговор #48 -: Юни 04, 2008, 10:24:49 pm »
е,затова има кой да се грижи ;)

Мерси за подрепата lilostich в най-скоро време ще има развитие по въпроса. Но ще пиша само при проблем. Или евентуално ако възникне такъв подобен проблем след време.
ааа,недей така бре.Кажи после какво е изкочило и как се е развило всичко.Все пак след теб може на някой друг да му се случи същото и ще знае какво да прави :-*

Нали все пак затова е форума,да си помагаме

Oil_Blue_Cee'd

  • Щял да си купува Алфа
  • Разбирач ;)
  • ***
  • Публикации: 190
  • Избивам комплекси всякакви
Re: Климатик
« Отговор #49 -: Юни 04, 2008, 11:01:38 pm »
е,затова има кой да се грижи ;)

Мерси за подрепата lilostich в най-скоро време ще има развитие по въпроса. Но ще пиша само при проблем. Или евентуално ако възникне такъв подобен проблем след време.
ааа,недей така бре.Кажи после какво е изкочило и как се е развило всичко.Все пак след теб може на някой друг да му се случи същото и ще знае какво да прави :-*

Нали все пак затова е форума,да си помагаме

Добре ОК няма проблеми.