Автор Тема: Отключване на вратите  (Прочетена 3187 пъти)

pro_

  • Разбирач ;)
  • ***
  • Публикации: 114
  • 2.0 CRDi
Отключване на вратите
« -: Май 27, 2009, 02:39:24 pm »
Здравейте, искам да попитам по време на движение как може да се задържат заключени вратите, така че да не могат дори отвътре да се отключат? В момента ситуацията е следната - след 40 км/ч, всички врати се заключват автоматично, караш си и решаваш да отвориш вратата в движение. Дърпаш ръчката 2 пъти и си я отворил. Това не ме кефи особено.

Митето

  • Наблюдава денонощно
  • Master of KIA
  • *****
  • Публикации: 5706
  • 1.6-SW CRDI 16V EX;ŠkodaFabia 1.6 MPI AG 2007
Re: Отключване на вратите
« Отговор #1 -: Май 27, 2009, 03:09:09 pm »
опцията е само за задните с отваряне отвън

Mihailov

  • Разбирач ;)
  • ***
  • Публикации: 293
  • KIA Pro_Cee'd 1.6 CRDi EX .. VW Golf 3
Re: Отключване на вратите
« Отговор #2 -: Май 27, 2009, 04:23:30 pm »
Здравейте, искам да попитам по време на движение как може да се задържат заключени вратите, така че да не могат дори отвътре да се отключат? В момента ситуацията е следната - след 40 км/ч, всички врати се заключват автоматично, караш си и решаваш да отвориш вратата в движение. Дърпаш ръчката 2 пъти и си я отворил. Това не ме кефи особено.

Да не отвличаш някой ебаси :) Идеята за това е да се дръпне ръчката 2 пъти, а не веднъж, за да не можеш да изпаднеш при случайно натискане на дръжката. Ако не можеш да я отвориш с дръжката, искаш да разчиташ само на копчето на таблото ли ? Съмнявам се да е възможно ...
Guns don't kill people ... people kill people ...

Mar

  • Обичам да пиша ;)
  • **
  • Публикации: 85
Re: Отключване на вратите
« Отговор #3 -: Май 27, 2009, 04:49:32 pm »
Да не отвличаш някой ебаси :) Идеята за това е да се дръпне ръчката 2 пъти, а не веднъж, за да не можеш да изпаднеш при случайно натискане на дръжката. Ако не можеш да я отвориш с дръжката, искаш да разчиташ само на копчето на таблото ли ? Съмнявам се да е възможно ...
Както Лило написа "опцията е само за задните с отваряне отвън", а смисълът е малко дете случайно или съвсем целенасочено да не отвори вратата в движение ... но не знам дали това всъщност интересува колегата pro_  :o
Ако е това, има едни бутончета ( или нещо такова ) на вратите, които се цъкат и вече вратата се отваря само отвън.
« Последна редакция: Май 27, 2009, 04:51:59 pm от Mar »

pro_

  • Разбирач ;)
  • ***
  • Публикации: 114
  • 2.0 CRDi
Re: Отключване на вратите
« Отговор #4 -: Май 27, 2009, 05:00:36 pm »
хаха, никой не отвличам :) точно за дете ми беше идеята, да не се играе и да си отвори вратата в движение. Благодаря на Лило, че ме светна за бутончетата на вратите, дето заключват вратата  и само отвън може да се отвори. Не ги бях забелязал.

Митето

  • Наблюдава денонощно
  • Master of KIA
  • *****
  • Публикации: 5706
  • 1.6-SW CRDI 16V EX;ŠkodaFabia 1.6 MPI AG 2007
Re: Отключване на вратите
« Отговор #5 -: Май 27, 2009, 05:36:23 pm »
 bravo yahoo

Mihailov

  • Разбирач ;)
  • ***
  • Публикации: 293
  • KIA Pro_Cee'd 1.6 CRDi EX .. VW Golf 3
Re: Отключване на вратите
« Отговор #6 -: Май 28, 2009, 10:54:06 am »
Е аз като ти видях ника ("pro_") и предположих, че си с Pro_Cee'd. Последното което ми дойде на акъла е да се опитваш да излизаш от задната седалка през малкото прозорче :)
Guns don't kill people ... people kill people ...

pro_

  • Разбирач ;)
  • ***
  • Публикации: 114
  • 2.0 CRDi
Re: Отключване на вратите
« Отговор #7 -: Май 28, 2009, 11:52:17 am »
Това щото много се бях зарибил по Просийд преди да си купя колата, но в последния момент размислих и взех с  5 врати. Сега само заблуждавам народа с тоя ник.

Митето

  • Наблюдава денонощно
  • Master of KIA
  • *****
  • Публикации: 5706
  • 1.6-SW CRDI 16V EX;ŠkodaFabia 1.6 MPI AG 2007
Re: Отключване на вратите
« Отговор #8 -: Май 28, 2009, 11:56:53 am »
дайте му една двулитровка ..... rofl