Модели автомобили > Ceed, ProCeed, Ceed SW

Мнения за 1.4 двигателя

(1/5) > >>

smirn0ff:
Поради противоречивите мнения пускам една тема всеки да си напише мнението за 1.4 бензиновия мотор.
Моля да пишат хора, които са карали колата с такъв двигател.

Embezzler:
Моят pro_cee'd пристига другата седмица и ще бъде с този мотор. На мен много ми допадна, когато карах тестовия автомобил. Над 4k rpm му идва силата, но е добър и за спокойно шофиране. На няколко места съм срещал по чужди електронни издания, че е за предпочитане пред по-големия бензин. Няма да споря, че дизеловият 1.6 115 е по-приятен за каране, но с моя годишен пробег бих му покрил разликата в цената чак след 4-5г. Мнението ми обаче е базирано само на няколко км каране и на прочетена информация. След 2,3 седмици пак ще пиша.

smirn0ff:

--- Цитат на: Embezzler в Май 30, 2008, 12:10:37 pm ---Моят pro_cee'd пристига другата седмица и ще бъде с този мотор. На мен много ми допадна, когато карах тестовия автомобил. Над 4k rpm му идва силата, но е добър и за спокойно шофиране. На няколко места съм срещал по чужди електронни издания, че е за предпочитане пред по-големия бензин. Няма да споря, че дизеловият 1.6 115 е по-приятен за каране, но с моя годишен пробег бих му покрил разликата в цената чак след 4-5г. Мнението ми обаче е базирано само на няколко км каране и на прочетена информация. След 2,3 седмици пак ще пиша.

--- Край на цитат ---
точно поради тези причини и аз съм се насочил към същия мотор.
А с какво ниво на оборудване ще вземаш Pro_Ceed-a?

Embezzler:
Моят е LX с малко допълнения: USB порт, кожен волан и декоративна топка на скоростния лост и джанти. EX обаче има доста повече глезотийки, а и някои детайли, които няма как да си поръчаш с ниското ниво. Аз реших да действам разумно и си поръчах най-необходимите за мен неща. Искам да спомена само, че се чака доста, ако не вземеш наличен автомобил. При мен минаха 2 месеца, а сега остава най-дългата последна седмица.

smirn0ff:

--- Цитат на: Embezzler в Май 30, 2008, 03:10:19 pm ---Моят е LX с малко допълнения: USB порт, кожен волан и декоративна топка на скоростния лост и джанти. EX обаче има доста повече глезотийки, а и някои детайли, които няма как да си поръчаш с ниското ниво. Аз реших да действам разумно и си поръчах най-необходимите за мен неща. Искам да спомена само, че се чака доста, ако не вземеш наличен автомобил. При мен минаха 2 месеца, а сега остава най-дългата последна седмица.

--- Край на цитат ---
аз поради тази причина смятам да взема наличен. Отказах се от допълненията, освен лети джанти.

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия