Автор Тема: гаранция на киа  (Прочетена 14659 пъти)

Митето

  • Наблюдава денонощно
  • Master of KIA
  • *****
  • Публикации: 5706
  • 1.6-SW CRDI 16V EX;ŠkodaFabia 1.6 MPI AG 2007
Re: гаранция на киа
« Отговор #30 -: Август 13, 2011, 10:30:31 pm »
:o ??? :( ok
И кое не  Ви е ясно ,г-н маймунопишещ?
Или трупането на мнения напоследък ,само с емотикони ,си мислите,че неостава видяно?

vankatatr

  • Обичам да пиша ;)
  • **
  • Публикации: 55
Re: гаранция на киа
« Отговор #31 -: Август 15, 2011, 09:42:13 am »
Голф 5 6 са в класа и ще приличат на нещо с сигурност все пак са немски машини :)

marina.m

  • Новак
  • *
  • Публикации: 43
Re: гаранция на киа
« Отговор #32 -: Август 15, 2011, 08:01:42 pm »
Защо - КИА-та не прилича ли на кола след 5 години ? Пък и за доста по-малко пари ??? ;D

Thor

  • Разбирач ;)
  • ***
  • Публикации: 146
Re: гаранция на киа
« Отговор #33 -: Август 15, 2011, 08:02:45 pm »
Ха-ха-ха, той и един колега така си мислеше, купувайки си Пасат Б6. Е, сега се чуди как да се пребори с ръждата на 3 годишната си немска машина. :o

vankatatr

  • Обичам да пиша ;)
  • **
  • Публикации: 55
Re: гаранция на киа
« Отговор #34 -: Август 16, 2011, 10:06:24 am »
Е това сигурно е някакъв фабричен дефект на неговата едва ли е на всички...

jorko.b67

  • Почетен член
  • Master of KIA
  • *****
  • Публикации: 1870
Re: гаранция на киа
« Отговор #35 -: Август 16, 2011, 12:48:55 pm »
Да , де ама Сийд-а точно немците (справка "Авто билд") го сложиха на 5-то място в ОБЩАТА класация , а "Фолца" , най-добрия беше май от 27-мо място нататък....
И на мен ми харесва "Фолксваген"-а - даже ще си купувам  бус.... rofl

Thor

  • Разбирач ;)
  • ***
  • Публикации: 146
Re: гаранция на киа
« Отговор #36 -: Август 16, 2011, 09:17:44 pm »
Случка с моята колица.
Пътуваме със семейството за Нова година към Белгия и в Германия ''греда'' - дефектира ми единия датчик на TPMS-a. Тук е момента да споделя, че до този момент гараниционно ми бяха подменили веднъж всички датчици (на зимния комплект гуми) + 2 броя от вече подменените датчици, които дефектираха скоро след смяната.
Коледа е и няма работещ сервиз, а ние трябва да стигнем Белгия.  :( За късмет братовчед на наш познат се оказа, че работи като гумаджия към Порше и каза, че ще помогне човека.
Отивам аз и той се шегува как това с немска машина нямало как да се случи, а аз просто си мълча и чакам да ми оправи гумата. Е, представете си физиономията му, когато свали датчика и той се оказа SIEMENS!!! :) Толкова се сконфузи човека, че чак ми стана неудобно.
Така че, зарежете тези митове за надеждната немска техника - чупи се като всяка друга техника.
Всичко се прави да издържи някакси, докато изтече гаранцията, а после започват главоболията.