Модели автомобили > Други модели.

Daihatsu номер едно в Германия

(1/1)

Oil_Blue_Cee'd:
Японската автомобилна компания Daihatsu бе избрана на първо място от потребителите в Германия. Меко казано, изненадващият резултат e регистриран в германското проучване VOSS. Daihatsu събира общо 843 от максимално възможни 1000 точки. Лидерът според германските купувачи е следван от Alfa Romeo и Mercedes-Benz, които са събрали еднакъв актив от 835 точки. На трето място се намира BMW с една по-малко. Петицата оформят Audi и Toyota с 831 точки.

От друга страна, Ford (796 т.), Opel, Kia и Peugeot (790 т.), Fiat (778 т.), Chevrolet (775 т.) и Smart (772 т.) са окупирали твърдо последните места на класацията.

Ето Ви и линка където може да прочетете статията в интернет цялата и да се уверите в достоверността на информацията!

http://topcars.bg/news.php?id=2292


Тази статия специално е посещавам на Лилостич където ми сложи надпис върху аватара "Щял да си купува Алфа". Ми ще си купува ми ти какво искаш КИА = Чекия ли пак да си купя! И ще си я купя моята Алфичка чисто новичка червеничка та чак да те засърби. Също така статията е посещавам и на Бонго Бонго от Африка той си знае защо!


Навигация

[0] Списък на темите

Премини на пълна версия