Автор Тема: Електронен каталог за КИА  (Прочетена 8895 пъти)

kometa3

  • Новак
  • *
  • Публикации: 27
  • Кеф цена нема!
Електронен каталог за КИА
« -: Юли 08, 2009, 10:52:44 am »
  !

kometa3

  • Новак
  • *
  • Публикации: 27
  • Кеф цена нема!
Re: Електронен каталог за КИА
« Отговор #1 -: Юли 08, 2009, 11:01:23 am »

 Здравейте.Зная,че всеки би искал да има ел.каталог за колата която кара.Съществува такъв за КИА.  Microcat for KIA.Проблемът е,че след инсталиране не тръгват нещата.Идеята ми е заедно да се справим с предизвикателството.Който е напред с софтуера да помогне ако обича.Каталогът включва инфо за почти всичко на КИА от 1998г. до 04.2009г.Ако има интерес    ще подам и линкове. :o

Beco

  • Новак
  • *
  • Публикации: 2
Re: Електронен каталог за КИА
« Отговор #2 -: Август 24, 2009, 09:19:24 am »
Давай линковете да се бориме  crazy

kometa3

  • Новак
  • *
  • Публикации: 27
  • Кеф цена нема!
Re: Електронен каталог за КИА
« Отговор #3 -: Ноември 05, 2009, 09:17:37 am »
     Е,да продължим темата макар и след няколко месеца.Кой на море,кой на планина-някой по риболов.И така,от тракер Zamunda.net от секция PC-ISO изтегляме файла Microcat for KIA,които е голям- 2,67GB. Който го инсталира и го отвори ще се радва на цялата информация,но за сега като че ли няма успяли. Успех на всички и споделяйте..... write

radkoDI

  • Разбирач ;)
  • ***
  • Публикации: 169
  • SOUL 1,6 бензин, МТ; SEAT Toledo - 1,8 LPG
Re: Електронен каталог за КИА
« Отговор #4 -: Ноември 05, 2009, 10:21:55 am »
Е, аз за малко успях да го отворя и да му се "порадвам", но след 1-2 месеца употреба започна да ми отказва достъпа. Иначе е добро софтуерче - подробно показва отделните елементи с данните им за поръчка, общо взето е като аналогичните на другите марки.

radkoDI

  • Разбирач ;)
  • ***
  • Публикации: 169
  • SOUL 1,6 бензин, МТ; SEAT Toledo - 1,8 LPG
Re: Електронен каталог за КИА
« Отговор #5 -: Октомври 09, 2010, 03:19:47 pm »
След като не успях да открия начин Microcat-а да се стартира, (и след като kia-trade.ru стана платен) си рекох да пробвам отново инсталирането и подкарването на Microcat-a и стигнах до извода, че за да се стартира е необходимо да се върне системната дата до около 09.04.2009г. Засега при мене сработва. Все пак братушките в kia-trade.ru са оставили една опция да се търси по парт номера на частта, така че който иска да разбере цената в Русия (например за ориентир) и съвместимостта между моделите за конкретната част може да използва Microcata-a за откриване на парт номера, а пък kia-trade.ru за цени и съвместимост.

jorko.b67

  • Почетен член
  • Master of KIA
  • *****
  • Публикации: 1870
Re: Електронен каталог за КИА
« Отговор #6 -: Ноември 03, 2010, 07:14:26 pm »
Само за ориентир - цената в рубли я разделяте на 20 и получавате стойността в лева.
Пример цена 1360р. делено на 20 = 68лева.
Някой не може ли да качи нещо тук - нещо не ми стана ясно за какво става въпрос  %)..
Нещо сваляш , пък после къде го качваш "...и си караш колата..." %) %) %)

radkoDI

  • Разбирач ;)
  • ***
  • Публикации: 169
  • SOUL 1,6 бензин, МТ; SEAT Toledo - 1,8 LPG
Re: Електронен каталог за КИА
« Отговор #7 -: Ноември 04, 2010, 08:31:34 am »
Само за ориентир - цената в рубли я разделяте на 20 и получавате стойността в лева.
Пример цена 1360р. делено на 20 = 68лева.
Някой не може ли да качи нещо тук - нещо не ми стана ясно за какво става въпрос  %)..
Нещо сваляш , пък после къде го качваш "...и си караш колата..." %) %) %)
Та значи от последния ми пост испях да открия и подкарам 2 програмки за КИА и Хюндай - каталог за резервни части на MOBIS и Work shop manual за КИА (GSW) от 2008г., в момента свалям GDS-a. Тъй като не съм качвал големи файлове тук не съм сигурен дали ще успея да ги кача (размерите им са 6-7 Gb). Между другото може да ми помогне някой в свалянето на последната програмка, тъй като е от Rapidshshare.
« Последна редакция: Ноември 04, 2010, 07:24:10 pm от radkoDI »

Митето

  • Наблюдава денонощно
  • Master of KIA
  • *****
  • Публикации: 5706
  • 1.6-SW CRDI 16V EX;ŠkodaFabia 1.6 MPI AG 2007
Re: Електронен каталог за КИА
« Отговор #8 -: Ноември 04, 2010, 08:59:25 am »
значи,тук няма ка да я сложиш!
Мога да помогна със свалянето от рапида

radkoDI

  • Разбирач ;)
  • ***
  • Публикации: 169
  • SOUL 1,6 бензин, МТ; SEAT Toledo - 1,8 LPG
Re: Електронен каталог за КИА
« Отговор #9 -: Ноември 04, 2010, 09:34:36 am »
значи,тук няма ка да я сложиш!
Мога да помогна със свалянето от рапида
Еми тогава се сещам единствено да кача имиджи-те на някой от торентите, или пък емуле-то. Ако имате някакви други идеи - давайте.

jorooo

  • Новак
  • *
  • Публикации: 3
Re: Електронен каталог за КИА
« Отговор #10 -: Декември 11, 2023, 08:43:48 pm »
Колеги, някой да може да сподели каталог за марката?

Има ли online и безплатен?

Бат Герги

  • Разбирач ;)
  • ***
  • Публикации: 159
  • Kia ceed jd 1.6 crdi
Re: Електронен каталог за КИА
« Отговор #11 -: Декември 11, 2023, 08:51:02 pm »
Колеги, някой да може да сподели каталог за марката?

Има ли online и безплатен?
 Какво точно ти трябва , каталог за части, каталог със електрически схеми  нещо друго ли  и за какъв модел и коя година.
Ако е за части ето тоя мога да ти дам https://www.ilcats.ru/kia&language=en/ и https://www.elcats.ru/kia/  но не са за най новите модели ,за електрически схеми програмата carmin от google play
Каталог за грешки ,ремонт за някой модели https://gds-manuals.ru/car-hyundai-i40-vf12.html  дано са ти от полза. Ако пък искаш платен като за официалните  сервизи само се регистрираш и плащаш има за всеки модел тук абсолютно всичко но всичко си има цена и то не малка  %) https://www.kia-hotline.com/euro5/login.tiles
« Последна редакция: Декември 11, 2023, 10:51:52 pm от Бат Герги »