Автор Тема: За КИА Соренто  (Прочетена 12698 пъти)

Marty

  • Новак
  • *
  • Публикации: 1
За КИА Соренто
« -: Юли 08, 2009, 01:06:05 pm »
Здравейте на всички. От доста време съм фен на КИА и по специално на Соренто. Карал съм такова няколко пъти на един приятел и честно съм много впечатлен. В момента обмислям различниварианти да си купя една такава машина, но реших оърво да се допитам с всички Вас понеже имате повече опит от мен в КИА-та. Бих желал да задам няколко въпроса от рода:
 1. Скъпа ли е поддръжката?
 2. Чупят ли се лесно?
 3. Какъв разход дават?
 4. Кой са най-често срещаните проблеми?
Ще съм много благодарен на всички, очаквам да пишете мнения и впечатления. Благодаря Ви, извинявам се ако съм нарушил по някакъв начин правилата на форума, но съм абсолютно Нов,  music и още не съм на ясно. Ще се радвам ако темата Ви е интересна и я обсъдим, понеже виждам че няма много постове относно КИА Соренто.
Айде със здраве.

pool

  • Обичам да пиша ;)
  • **
  • Публикации: 97
Re: За КИА Соренто
« Отговор #1 -: Септември 04, 2009, 01:54:54 am »
Малко ли са ти приключенията, че в още едно искаш да се вкараш?

petmsart

  • Новак
  • *
  • Публикации: 1
Re: За КИА Соренто
« Отговор #2 -: Ноември 08, 2010, 10:34:08 am »
Здравейте на всички. От доста време съм фен на КИА и по специално на Соренто. Карал съм такова няколко пъти на един приятел и честно съм много впечатлен. В момента обмислям различниварианти да си купя една такава машина, но реших оърво да се допитам с всички Вас понеже имате повече опит от мен в КИА-та. Бих желал да задам няколко въпроса от рода:
 1. Скъпа ли е поддръжката?
 2. Чупят ли се лесно?
 3. Какъв разход дават?
 4. Кой са най-често срещаните проблеми?
Ще съм много благодарен на всички, очаквам да пишете мнения и впечатления. Благодаря Ви, извинявам се ако съм нарушил по някакъв начин правилата на форума, но съм абсолютно Нов,  и още не съм на ясно. Ще се радвам ако темата Ви е интересна и я обсъдим, понеже виждам че няма много постове относно КИА Соренто.
Айде със здраве.

Митето

  • Наблюдава денонощно
  • Master of KIA
  • *****
  • Публикации: 5706
  • 1.6-SW CRDI 16V EX;ŠkodaFabia 1.6 MPI AG 2007
Re: За КИА Соренто
« Отговор #3 -: Ноември 08, 2010, 10:53:32 am »
Здравейте на всички. От доста време съм фен на КИА и по специално на Соренто. Карал съм такова няколко пъти на един приятел и честно съм много впечатлен. В момента обмислям различниварианти да си купя една такава машина, но реших оърво да се допитам с всички Вас понеже имате повече опит от мен в КИА-та. Бих желал да задам няколко въпроса от рода:
 1. Скъпа ли е поддръжката? -зависи къде я правиш
 2. Чупят ли се лесно?  - зависи за какво я ползваш
 3. Какъв разход дават? -това е голяма тайна за всеки притежател.Според карането
 4. Кой са най-често срещаните проблеми? - като всяка нова кола,винаги изкача по нещо
Ще съм много благодарен на всички, очаквам да пишете мнения и впечатления. Благодаря Ви, извинявам се ако съм нарушил по някакъв начин правилата на форума, но съм абсолютно Нов,  и още не съм на ясно. Ще се радвам ако темата Ви е интересна и я обсъдим, понеже виждам че няма много постове относно КИА Соренто.
Айде със здраве.
Айде със здраве
« Последна редакция: Ноември 08, 2010, 10:57:38 am от Митето »

dickens

  • Обичам да пиша ;)
  • **
  • Публикации: 71
  • Forte 2.4 SX
Re: За КИА Соренто
« Отговор #4 -: Декември 26, 2010, 06:00:16 pm »
Modern Marvels: Start to Finish
http://www.history.com/tour

ogata

  • Обичам да пиша ;)
  • **
  • Публикации: 67
Re: За КИА Соренто
« Отговор #5 -: Октомври 05, 2011, 08:59:55 pm »
здравейте.аз също съм новобранец във форума и се интересувам от същите въпроси.харесал съм си соренто и много искам такова, но малко се чудя между него и sang yang rexton.ще съм благодарен на всякакжи мнения.мерси предварително.