Автор Тема: Проблем с крушката за дълги светлини на пасажерския фар!  (Прочетена 10370 пъти)

Oil_Blue_Cee'd

  • Щял да си купува Алфа
  • Разбирач ;)
  • ***
  • Публикации: 190
  • Избивам комплекси всякакви
Някой може ли да ми помогне по някакъв начин по този въпрос? Защото вече ве знам какво да правя. С шофьорския фар нямам никакви проблеми досега, обаче пасажерския ми къса нервите. Първо ми изгоря крушката за дългите светлини преди една година да не и повече. Смениха е в сервиза с Филипс! След това ми изгоря габарита наскоро беше и него го смениха пак с Филипс. След това обаче тук за последните два месеца отново тази крушка за дългите светлини ми изгаря два пъти и два пъти ми е сменят с Филипс. Последния път беше преди 15 дена. Тази вечер се прибирам и си проверявам дългите светлини понеже карам на къси там всичко е наред и гледам пак тази същата крушка Филипс за дългите светлини не свети! Ужас ще полодея. Сега ще е сменям за трети път от два месеца напред! Или общо казано за четвърти като броим първата и смяна преди година когато бе сменен ориганла, с който е купена чисто нова колата с тоя вече за мен шибан Филипс. Не мога да разбера на какво се дължи това. Това не е нормално три крушки за два месеца и все едни и същи все дълги и все Филипс и все на същия фар на едно и също място! Нещо някъде на късо ли дава по контакта на самите клеми или предпазителя дава на късо и тя изгаря? От какво е? Да не би когато колата минава по нашите неравни пътища нещо вътре от вибрациите от друсането да се размества вътре вав фара по контакта или по клемите на тази крушка и от това да става късо и тя да изгаря. Вече не знам какво да мисля! Вие какво ще кажете помогнете ако можете, кажете нещо ако знаете или предполагате. Благодаря Ви предварително.

pool

  • Обичам да пиша ;)
  • **
  • Публикации: 97
Смени марката на крушката! Фара и инсталацията са ти наред. Успех!

Oil_Blue_Cee'd

  • Щял да си купува Алфа
  • Разбирач ;)
  • ***
  • Публикации: 190
  • Избивам комплекси всякакви
Смени марката на крушката! Фара и инсталацията са ти наред. Успех!

Е ми добре де нали казвате Филипс та Филипс тука във Форума. Значи аз намерих едни тука Филипс H1 дълги светлини за над 50 лева. И мислех вече тях да слагам, защото видях и тези където ми ги слагат в сервиза от 4.85 лв. са и са сигурно пълен боклук. Но щом казваш да сменя марката на крушката може ли да ми кажеш каква точно да избера и някакъв линк нещо в интернет да е видя в сайт за онлайн пазаруване с цена ще може ли да ми пратиш.

required

  • Обичам да пиша ;)
  • **
  • Публикации: 79

СМЕНИ КОЛАТА! ТОВА ЩЕ ТИ КАЖА АЗ !!!!!!!!!!!!!

Oil_Blue_Cee'd

  • Щял да си купува Алфа
  • Разбирач ;)
  • ***
  • Публикации: 190
  • Избивам комплекси всякакви

СМЕНИ КОЛАТА! ТОВА ЩЕ ТИ КАЖА АЗ !!!!!!!!!!!!!

И това ще стане не се притеснявай и пак с нова КИА!

tosco

  • Spammer
  • *****
  • Публикации: 966
НАл щеше да е Алафа , бре write write write

required

  • Обичам да пиша ;)
  • **
  • Публикации: 79

Оооо на Алфа ли се е хвърлил?!  :oНа мен ми разправя нон-стоп за нова Киа  yahoo ;D  :-[ :-X

Oil_Blue_Cee'd

  • Щял да си купува Алфа
  • Разбирач ;)
  • ***
  • Публикации: 190
  • Избивам комплекси всякакви
НАл щеше да е Алафа , бре write write write

Сега кой прави Спам. Може и Рено Лагуна!  ;D

required

  • Обичам да пиша ;)
  • **
  • Публикации: 79

 tosko, не му обръщай внимание- той само си говори  8-) rofl

tosco

  • Spammer
  • *****
  • Публикации: 966

 tosko, не му обръщай внимание- той само си говори  8-) rofl

зависи, ако е предозирал rofl rofl rofl

required

  • Обичам да пиша ;)
  • **
  • Публикации: 79
 crazy crazy crazy crazy no no no ........ определено!

Oil_Blue_Cee'd

  • Щял да си купува Алфа
  • Разбирач ;)
  • ***
  • Публикации: 190
  • Избивам комплекси всякакви
F U C K   O F F!

required

  • Обичам да пиша ;)
  • **
  • Публикации: 79
О,това просто трябва админите да го махнат веднага!  devil  Луди хора не ни трябват..............................
Моля, вземете мерки  :P

Oil_Blue_Cee'd

  • Щял да си купува Алфа
  • Разбирач ;)
  • ***
  • Публикации: 190
  • Избивам комплекси всякакви
О,това просто трябва админите да го махнат веднага!  devil  Луди хора не ни трябват..............................
Моля, вземете мерки  :P


Аз не разбрах кой от форума с какво и как ми помогна относно проблема? Освен да се заяждате и подигравате като спамите друго тука не виждам и не чета! Така, че каквото почукало такова се обадило. Обаче не можах да разбера Форума за какво е? Нали е точно за това, за да си помагаме един на друг. А то какво се получава в крайна сметка заяждане, подигравки и какво ли не още.  devil  :o  >:(  sorry  silen

required

  • Обичам да пиша ;)
  • **
  • Публикации: 79
 
 Еми приятелю-точно щото казваш че КАКВОТО ПОЧУКАЛО ТАКОВА СЕ ОБАДИЛО- затова ти казвам че си на тоя хал!!!! Щото на лична ми пишеш някви супер гнусни съобщения и най-лошото е че и ТИ САМИЯ НЕЗНАЕШ ЩО ГО ПРАВИШ !! Аз те питах за Сийд- ти почваш да ми броиш парите бах мама му . Ми кво очакваш да ти помагам тук тогава аз или някой друг ?????

Както ти каза - КАКВОТО ПОЧУКАЛО- ТАКОВА СЕ ОБАДИЛО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  devil devil devil devil devil devil devil devil devil