Други > Дискусии/ Съвети

Покупка на нова КИА извън България!

(1/3) > >>

Oil_Blue_Cee'd:
Искам да попитам знаете ли възможно ли е да се закупи нова Киа от магазина само, че не от България, а примерно от Германия? Става дума за модели като Магентис и Опирус! И каква е процедурата след покупката ако е възможна тя разбира се? И после как стоят нещата с вкарването на колата във България през границата на митническия пункт Кулата? И след това при регистрацията и в КАТ във България ще има ли някакви новости или различия, които трябва да бъдат спазени от собственика на автомобила и евентуално да заплати нещо допълнително затова, че вкарва кола не нов внос втора ръка, а нов внос нова кола купена от магазина само, че от Германия?

required:



Ти пак ли се надъхваш за магентис и опирус уе?! Колко пъти ще си сменяш мнението уе болен мозък??? Нали Киа не струваха нищо а? Как ся изведнъж реши да купуваш че и точно това?  ???

Oil_Blue_Cee'd:

--- Цитат на: required в Септември 21, 2009, 11:54:36 pm ---


Ти пак ли се надъхваш за магентис и опирус уе?! Колко пъти ще си сменяш мнението уе болен мозък??? Нали Киа не струваха нищо а? Как ся изведнъж реши да купуваш че и точно това?  ???

--- Край на цитат ---

Виш какво това си е моя работа! Теб не те засяга! И не ми говори на Уе и стига си спамил. Аз съм пуснал темата във Форума ако може някой да каже нещо, ако знеа и да ми помогне с каквото може. А не да спами като теб и да пише неща нямащи нищо общо с темата!

required:

Ма ти само питаш някви глупости в тоя форум- тук хората да не са информаторско бюро?!  Чул недочул отнякъде нещо и веднага питаш ! Ми кажи нещо ново ти веднъж !

Oil_Blue_Cee'd:

--- Цитат на: required в Септември 22, 2009, 12:22:31 am ---
Ма ти само питаш някви глупости в тоя форум- тук хората да не са информаторско бюро?!  Чул недочул отнякъде нещо и веднага питаш ! Ми кажи нещо ново ти веднъж !

--- Край на цитат ---

Ми той Форума е затова когато човек не знае да пита. А когато знае да казва!

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия