Автор Тема: Грижи за Кларуса  (Прочетена 79109 пъти)

gebraneca

  • Новак
  • *
  • Публикации: 6
Re: Грижи за Кларуса
« Отговор #75 -: Януари 03, 2015, 08:51:59 pm »
Колега моята кола кларус е на 13000 км и скоростите влизат мазно,мазно  ти оправи ли проблема със скоростите
KIA CLARUS 2.0 SLX
KIA CLARUS 1.8 SLX

Mauthner

  • Новак
  • *
  • Публикации: 4
Re: Грижи за Кларуса
« Отговор #76 -: Януари 11, 2015, 03:26:22 pm »
Здравейте колеги,да ви се намира случайно задна лява врата за кларус 1999 бежова или пясъчна незнам как се води точно :) Също ми трябват и фарове за мъгла... :) Благодаря !


ivannlbc

  • Експерт
  • ****
  • Публикации: 464
Re: Грижи за Кларуса
« Отговор #77 -: Май 03, 2017, 08:35:39 pm »
Здравейте приятели,
не съм писал тук от години. Реших да ви напиша един последен пост. Да, смених Кларуса. Дойде му времето да го пенсионирам, но не си мислете, че с него е свършено. Напротив, върви та се къса. Нищо, че на километража му пише вече повече от 300 000 км и че е видимо очукан и надран. Лично аз съм навъртял 180 000 с него, а колко са му реалните километри, никой не знае.
Смених му задни амортисьори, е така, за да съм сигурен, че е железен. Купил съм му нови тампони. Минах го на стенд. Абе върви по-добре отколкото когато го купих. Дето се вика, аз него го оставям, той мене не. Но ... минах на друга марка вече и няма как. Има кой да кара КИА-та, така че няма да я продавам. Благодаря ѝ за вярната служба, повече от 10 г. Благодаря и на всички вас, които ми помагахте и ми четяхте глупостите. :)
Аз определено имах късмет с тази кола. Така като погледна назад, най-големият ми проблем с нея е бил отказа да пали при голям студ. След премахване на имобилайзера, никога повече не съм имал проблем.
Пожелавам си и със следващата да имам толкова рядко проблеми.
Успех на всички!
KIA Clarus SLX combi 116 hp 1,8 l