Автор Тема: Мнението за Ceeda от Ситроен клуба...  (Прочетена 2827 пъти)

aris

  • Spammer
  • *****
  • Публикации: 816
  • Pro Cee'd / Audi A1 TFSI S-tronic 7 automatic
Мнението за Ceeda от Ситроен клуба...
« -: Декември 02, 2009, 10:25:40 pm »
Ако имате време може да прочетете малко за  колегите от Ситроен форума какво им е мнението за колите ни...  devil  Човек да се нервира или да се смее? 

Citroen C4 II 1.4 90 к.с. или KIA CEE'D 1.4 LX
http://www.citroen-bg.net/forum/viewtopic.php?f=58&t=25147

Иван

  • Administrator
  • Разбирач ;)
  • *****
  • Публикации: 339
Re: Мнението за Ceeda от Ситроен клуба...
« Отговор #1 -: Декември 03, 2009, 09:36:05 am »
Това е старо, даже май човека и тука беше пуснал тема, както и да е... Няма за какво да се нервира човек , аман от такива дето нито са карали нито са виждали ... но са големи експерти  write

StarSign

  • Разбирач ;)
  • ***
  • Публикации: 125
Re: Мнението за Ceeda от Ситроен клуба...
« Отговор #2 -: Декември 03, 2009, 09:37:26 am »
Такива мнения на специалисти има навсякаде! Факт обаче е че Хюндай - Киа заемат няколко позиции по-напред от ПСА! Може би има защо! Дали да споменавам и развитието на марките в момента: Киа +40.14% ръст за годината до сега! Ситроен мисля, че това не са го постигнали  %) . Продължавайки да разсаждавам ми прави и впечатление мнението на колегите от ситроен за гаранцията на Киа! "рекламен трик", "гаранцията не покрива окачването, двигателя..." и още много такива компетентни мнения! Аз имам лични наблюдения върху ситроен, за тяхното качество и гаранция. Не са толова здрави, колкото се опитват да ги изкарат! Че и гаранцията им дори не покрива елементи като накраиници и шарнири на автомобили на <1 год и под 15000км, защото забележете обяснението им: "Кво да направим като пърищата ни не стават!?". Отделно за тропането и хлопането в автомобилите! Не съм обеден че този ситроен, който се сглабя във Франция ( ако на Турция вече и викат Франция де) е много солидно изработен!  crazy
Така или иначе винаги избора на автомобил е субективен, но определено има изкривено разбиране и нарочно изкривяване на реалността, когато става въпрос за Киа  :-\

bongo

  • Експерт
  • ****
  • Публикации: 423
Re: Мнението за Ceeda от Ситроен клуба...
« Отговор #3 -: Декември 03, 2009, 12:26:21 pm »
аз съм сигурен че дървените философи със сутиени ще четат форума и много ще ги е яд че са изяли дръвчето с колите които са купили.само да си погледнат форума, колко и какви оплаквания имат от тази каруца.наистина е "каруца".който не е се возил на C4 не знае за какво идва реч.как може да сравняват КИА с евтини марки от бит пазар.тези хора са тотално объркани и губят представа с реалността.мой приател все още кара такава нова от 2007г.бензинова 110к.с.с най високото ниво на оборудване и вдигна ръце от нея.постоянно нещо се разваляше.все още не може да я продаде...забележете за 14-15 хил. а е на 40 хил км.
скоро си купи голф 6 и каза че просто няма база са сравнение.уникална разлика във всичко(возия,окачване,управление).исках да си вземам C4 преди Киа-та и ходих на тест драйв.хареса ми като нова кола, но не се бях карал Ceed.след това всичко приключи за минути.не се замислих въобще да си вземам това дизайнерско недоразумение...хахах.така че сутиенаджиите да му мислият как да се отърват от теа кошници след някоя друга година.

D-train

  • Почетен член
  • Разбирач ;)
  • *****
  • Публикации: 339
  • I feel the need for Cee_d!
    • Прайвит Консулт ООД
Re: Мнението за Ceeda от Ситроен клуба...
« Отговор #4 -: Декември 03, 2009, 01:43:09 pm »
Поредното доказателство, че българите сме специалисти по всичко. Разбираме от футбол, ама неможем да го играем като другите, разбираме от коли, ама нямаме собствена марка, за разлика от румънците и няй много разбираме от жени, ама не всеки от нас е женен за манекенка. Привържениците на Ситроен със сигурност разбират и от вина, ама все като се опитат да си направят става оцет. За това са толкова кисели.

Форума на Ситроен си е за тях. Да си го четат като искат. Аз лично оплаквания от КИА нямам и пак бих си взел КИА. Разбира се, ако мога да си позволя ново Ауди А6 SW ще си купя Ауди. Въпрос на стандарт и мислене.

Случи ми се като бях в Русе преди месец да зареждам на ОМЯВ и до мен един газар с невероятна 3-ка 2002-2003 незнам точно коя година. Та на касата е пред мен. Думите му към персонала: 'На 4-та колонка' - сметката му за бензин е 4.99 'и едно бяло Боро'. Изводите са си за вас, ама аз едва се сдържах да не падна от смях. Инъче ръцете са широко в страни, походка тип Попай.




Няма глупави въпроси, има глупави отговори.

Деян

Митето

  • Наблюдава денонощно
  • Master of KIA
  • *****
  • Публикации: 5706
  • 1.6-SW CRDI 16V EX;ŠkodaFabia 1.6 MPI AG 2007
Re: Мнението за Ceeda от Ситроен клуба...
« Отговор #5 -: Декември 03, 2009, 03:58:28 pm »
кучето си лае,кервана си върви 8-)
Килър,
кво се връзваш на толкова стари теми?
Цитрона форума е хубав,но винаги цъфа по някой друг юзер,дето да "изпъкне с умното си мнение"  music
В нашия,сме се разбрали да уважаваме другите марки.Па нека си пишат и говорят,ние нали си знаем на какво се возим и какво сме си купили ОТ МАГАЗИНА :)
Те едва сега почват да си взимат нови колесарки.Пък и се броят хората с нови коли във форумът им.

Така че,мисля да приключим с дискусията относно менията в другия форум.

п.п.

Долу има една тема за мегана,мисля е достатъчна.Останалото си е чист и благ спамец crazy