Последни публикации

Страници: [1] 2 3 ... 10
1
Ceed, ProCeed, Ceed SW / Re: DPF регенерация
« Последна публикация от mcraebg - Днес в 05:38:35 pm »
Да така е, аз затова я проверих преди да я взема. :D Освен да платя за пълната версия ама да не се окаже напразно.
2
Ceed, ProCeed, Ceed SW / Re: DPF регенерация
« Последна публикация от Бат Герги - Днес в 04:15:41 pm »
Колега километража е различен все пак има процент на грешката в отчитането. Това са ти реалните километри на колата щом е почти същото е добре че има други като видят регенерация и километраж и се оказва че колата им е на 300 Хил не на 150😄,на за саждите  би трябвало да показва даже и графика как се променят
3
Най-добрият ти шанс е да ползваш Android Auto / Carplay, ако колата го поддържа. Можеш да сложиш и афтърмаркет китайска навигация за модела, която ще дойде заредена със софтуер и навигация за европа. Така ще имаш и радио станции на четни честоти (друг проблем с колите от Канада).
Може и да успее на базов модел да сложи медия, ама на по-висок клас как ще стане?
4
Ceed, ProCeed, Ceed SW / Re: DPF регенерация
« Последна публикация от mcraebg - Днес в 01:25:06 pm »
Пробвах един друг car scanner там нямаше такива неща, сега свалих и този но единствените данни свързани с дпфа които ми вади е километраж на последната успешна регенерация обаче километража е с 300 над реалния. Иначе soot level ми дава 0, мисля че не го чете. Ще се опитам да сменя модела на колата примерно, но не съм оптимист. Благодаря все пак.
5
И аз имам същия проблем. При мен няма никаква навигация заредена. Дори и канадска версия.
6
Sportage / Re: Информация относно Sportage III
« Последна публикация от Plam_69 - Днес в 10:12:54 am »
Моята е 225  60  17  и без да искам за зимните обърках размера е си поръчах 225  65  17 , монтирах ги без проблем хем за зимата стана по висока и се изравни скоростта точно с  GPS скорост .

Може ли да се мине технически преглед, с различни от указаните от производителя параметри на гумите?
Ми не съм имал проблем защото минавам октомври и още не съм сложил зимните но и летните гуми никои никога за 35г шофьорлък никога ни ми е гледал гумите на преглед за размер. Относно питащия за размера ми то от 60  до 65 таман 2см е по висока гумата
7
Автомобили на старо / Внос от Германия
« Последна публикация от Dzhalov.md - Днес в 07:34:30 am »
Здравейте,
Харесах си една ударена Киа от Германия. Продавачът не е физическо лице.  Искам да я купя.  Някой наясно ли е как може да се извърши покупката без да се налага да ходя до Германия.  Има ли как нещата да станат онлайн.  Имам уреден транспорт вече, но още не съм я купил, а не ми се ходи до там само за подписване на договор.
8
Sportage / Re: Kia sportage 2023 обороти
« Последна публикация от justalittlesign - Април 18, 2024, 10:16:55 pm »
И нашите са така! Не се безпокойте! Това е групата https://www.facebook.com/groups/1175967146304244
9
Sportage / Re: Информация относно Sportage III
« Последна публикация от g.todorov.g - Април 18, 2024, 09:08:17 pm »
Моята е 225  60  17  и без да искам за зимните обърках размера е си поръчах 225  65  17 , монтирах ги без проблем хем за зимата стана по висока и се изравни скоростта точно с  GPS скорост .

Може ли да се мине технически преглед, с различни от указаните от производителя параметри на гумите?
Може , аз съм имал Тойота Рак 4 и бях и сложил доста високи гуми и нямах проблем с това
10
Sportage / Re: Информация относно Sportage III
« Последна публикация от gore - Април 18, 2024, 08:59:44 pm »
Моята е 225  60  17  и без да искам за зимните обърках размера е си поръчах 225  65  17 , монтирах ги без проблем хем за зимата стана по висока и се изравни скоростта точно с  GPS скорост .

Може ли да се мине технически преглед, с различни от указаните от производителя параметри на гумите?
Страници: [1] 2 3 ... 10