Последни публикации

Страници: [1] 2 3 ... 10
1
Sportage / Re: Kia sportage 2023 обороти
« Последна публикация от teh_policer - Април 17, 2024, 11:59:50 pm »
Не съм задавал същия въпрос на друго място, различен човек е. Може ли линк към групата да видя каква дискусия сте водили там?
2
Sportage / Re: Kia sportage 2023 обороти
« Последна публикация от justalittlesign - Април 17, 2024, 11:46:54 pm »
Нали ви отговорихме на този въпрос, който зададохте и във ФБ групата? Кое не ви удоволзтвори. че търсите още отговори? Това първи автомобил в живота ви ли е?
3
Sportage / Re: Информация относно Sportage III
« Последна публикация от g.todorov.g - Април 17, 2024, 08:19:10 pm »
Колеги , вашите Спортидж-и с какви джанти са като цолаж? Моя е с 18 цола и ми се иска да го вдигна още , гумите са ми 235/55/18 , до колко е възможно да вдигна колата само с гуми ? струва ми се ,че съм виждал такива Спортидж по-високи от други, не знам дали е от пружините или така ми се струва .. Ако сложа 19 или 20 цола джанти и съответно по-висока гума , не знам дали ще има такъв ефект какъвто искам, дайте мнения , благодаря предварително
4
Ceed, ProCeed, Ceed SW / Re: DPF регенерация
« Последна публикация от Бат Герги - Април 17, 2024, 07:36:27 pm »
Изтегли си car scanner  elm има  за регенерацията  избираш си колата модел двигател и година в настройки и  в менюто на живи данни показва всички параметри на колата  и това с регенерацията на колко километра е правила последната, колко грама сажди има
5
Ceed, ProCeed, Ceed SW / Re: DPF регенерация
« Последна публикация от mcraebg - Април 17, 2024, 06:44:28 pm »
Колега, скъсах се да инсталирам програми, не мога и не мога да намеря някоя да тръгне или да има данни за дпфа. Накрая стигнат до Torque pro  имам само температурата в дпф, от там се ориентирам. Как да добавя колко грама частици има натрупани и кога е последната регенерация. Изобщо каквото има свързано с дпф-а. Много ще съм ти благодарен!
6
Sportage / Kia sportage 2023 обороти
« Последна публикация от teh_policer - Април 17, 2024, 01:38:01 pm »
Здравейте,
сдобих се с въпросния автомобил 1.6 mhev. Изключително съм доволен от покупката.
Имам един интересен въпрос. При палене на студено, оборотите на двигателя за няколко секунда отиват към 1500-1600 и леко играят нагоре надолу.
Като говорим за едва забележимо увеличаване и намаляване. След не повече от 10 секунди падат под 1000 и няма никакви колебания.
Това нормално ли е?
7
Дискусии/ Съвети / Re: препоръка за меки гуми
« Последна публикация от gore - Април 16, 2024, 11:09:55 pm »
Моля за препоръка за читави всесезонни гуми - среден клас, 205/55/16, без предпочитания за норми на шум или разход на гориво.
Смених зимните гуми с летните (континентал), но сега много ми друса, и това ме дразни.  rofl
Според колеги, всесезонните гуми ще возят по-комфортно от летните.
Имам една оферта за този модел: NOKIAN 205/55R16 91V M+S 3PMSF SEASONPROOF 1, но засега събирам информация. :)
8
Sorento / Sorento 3 2016 2.2 EBP
« Последна публикация от Mario 83 - Април 16, 2024, 01:38:27 pm »
Здравейте колеги. От доста време имам проблем с електрическата ръчна и чак сега намерих време да проверя проблема и май се оказа, че е изгорял модула. Знам, че струват майка си и баща си търся съвет или помощ как да го оправя този проблем защото спирам на наклонена улица и яко товари автомата и ме е страх да не го прецакам. Някакъв алтернативен вариант или рециклиране на този модул ако някой знае нещо.
Благодаря
9
Carens / Re: Kia Carens 1.6i-136кс.
« Последна публикация от rmk - Април 15, 2024, 06:41:11 pm »
Това, което се случва с тези мотори е, че започват да си харчат масло (което позапушва катализатора).
Ако не ви притеснява, че не е много динамичен когато колата е натоварена и сте ок да си доливате масло реално може да си я купите колата.
10
Carens / Re: Kia Carens 1.6i-136кс.
« Последна публикация от Iva - Април 15, 2024, 06:33:31 pm »
Здравейте,

Сърдечно благодаря за отговора! На етикета с описанието на автомобила пишеше 1,6 GDI, но наистина не видях под капака какво има.
Иначе търсим бензин с малък мотор, защото ежедневно ще се кара в София на къси разстояния (до детската градина и обратно, като аз работя от вкъщи) и 2, 3 пъти годишно на по-подълги - при почивки, когато в нея ще трябва да се поберем 2-ма възрастни, един тийнеджър, едно бебе и едно куче дребна порода.

Тогава ще отида с мъжа ми до автокъщата да говорим с продавача, а и ще търсим и други варинати.
Още веднъж благодаря!
Страници: [1] 2 3 ... 10