Автор Тема: Тв тунер и Андроид ауто за SPORTAGE 4 GT  (Прочетена 3494 пъти)

karacholov89

  • Новак
  • *
  • Публикации: 3
Здравейте колеги,
 собственик съм на киа спортидж 2017 1.6 177кс GT от 4 месеца.  Най сетне остана ред да Ви попитам няколко въпросчета.
 Първият е има ли възможност да се гледа телевизия на навигацията, посредством тунер или каквото и да е, като правя уточнение,  че автомобилът е в гаранция до 2024година. Съответно питам за 'оторизиран' така да кажа начин.
Вторият ми въпрос е свързан с Андроид ауто,  с който виждам, че колеги във форума работят, но аз не мога да подкарам на телефона по никакъв начин   %) Ако някой има идея как да инсталирам това чудо, което не се поддържа от гугъл плей и да го ползвам ще съм благодарен!
Благодаря предварително на отзовалите се, на всички - приятна вечер и здрави Кии  ;D ;D ;D
SPORTAGE GT 1.6 177hp

karacholov89

  • Новак
  • *
  • Публикации: 3
Re: Тв тунер и Андроид ауто за SPORTAGE 4 GT
« Отговор #1 -: Май 21, 2021, 11:18:31 pm »
Малка вметка с трети въпрос , който пропуснах, за да не отварям нова тема. Някой знае ли какво да направя за да светне целият заден централен лед стоп. Предполагам,  че е кух и трябва да се сложи лед лента, има ли някой, който го е правил и съответно да знае колко би струвало в оторизиран сервиз ако изобщо го правят там. 
Благодаря и поздрави!
SPORTAGE GT 1.6 177hp

mancho

  • Обичам да пиша ;)
  • **
  • Публикации: 96
Re: Тв тунер и Андроид ауто за SPORTAGE 4 GT
« Отговор #2 -: Май 22, 2021, 04:20:20 pm »
За Android Auto - просто търсиш в нета android auto apk... даунлоадваш на телефона и инсталираш ръчно... от там нататък си ти. За другото - или няма да стане или би било толкова скъпо, че не знам дали си заслужава... например преден парктроник за Пиканто, ако не бъркам беше 1040 лв без монтажа.
Тук са "най-официалните" аксесоари, https://www.mobisparts.eu/de_de/custom/mobis_accessories_db/carmodel_products.php?brand=k&carmodel=71&category=all

Копираш партномера тук: http://parts.kia.bg:8090/

На повечето има цени.

Има и други, които не са описани тук.

Относно лентата и тунера - ако няма нещо фабрично (от по-високо ниво, фейслифтово или официален аксесоар) не вярвам някой в КМБ да се занимава.
« Последна редакция: Май 22, 2021, 04:27:18 pm от mancho »
XCEED, 1.4 T-GDI, LX, MT

karacholov89

  • Новак
  • *
  • Публикации: 3
Re: Тв тунер и Андроид ауто за SPORTAGE 4 GT
« Отговор #3 -: Май 23, 2021, 01:11:14 am »
Благодарско колега.   ok
SPORTAGE GT 1.6 177hp