Обща информация > Автомобили на старо

Kia Mohave 3.8 v6

(1/1)

Aft3rsh0k:
Здравейте, искам да попитам за Кия Мохаве. Колебая се между Кия Мохаве и Хюндай ix55/Veracruz! Какво е мнението ви за 3.8л бензиновия двигател има ли нещо притеснително? Кията ми харесва повече като вид екстериор и интериор, а също и екстри, но това въздушно окачване ме притеснява сериозно! Всички ли са с въздушно окачване, защото като гледам не всички имат копче за нивомат! На снимката долу бутона за нивото го няма, предполагам това означава, че колата е на обикновенно окачване? Какво трябва да знам за този модел джип? Благодаря предварително, всякаква информация ще бъде полезна!

smirn0ff:
модела го продавахс в много малки бройки от КИА и има няколко такива в България, но не съм виждал някой да влиза тук с Мохаве.
Иначе докато я продаваха съм я разглеждал - сериозна машина... но не съм по SUV-овете и не си купих такава

Aft3rsh0k:

--- Цитат на: smirn0ff в Юни 02, 2021, 03:15:25 am ---модела го продавахс в много малки бройки от КИА и има няколко такива в България, но не съм виждал някой да влиза тук с Мохаве.
Иначе докато я продаваха съм я разглеждал - сериозна машина... но не съм по SUV-овете и не си купих такава

--- Край на цитат ---
Да за съжаление са много редки, но предлагат страхотно качество и тонове екстри за парите си! Но голям проблем е, че няма пазар за тях и за съжаление в един момент, когато решиш да го продаваш това ще бъде изключително трудно. За сега още съм в размисли трябва ми голям сув надявам се да го подбера правилно варианти има не съм от хората робуващи на марки така че... Ще поживеем и ще видим

Изпратено от моят Mi 9T Pro с помощта на Tapatalk

smirn0ff:
според мен 3.8 бензин Мохаве е по-добре от i55 3.0 дизел

Aft3rsh0k:

--- Цитат на: smirn0ff в Юли 27, 2021, 02:50:33 am ---според мен 3.8 бензин Мохаве е по-добре от i55 3.0 дизел

--- Край на цитат ---
За дизел даже и не мисля ако е Хюндай ще е Веракруз със същия двигател 3.8 бензин!

Изпратено от моят Redmi K20 Pro с помощта на Tapatalk

Навигация

[0] Списък на темите

Премини на пълна версия