Автор Тема: Kia Mohave 3.8 v6  (Прочетена 53843 пъти)

Aft3rsh0k

  • Новак
  • *
  • Публикации: 4
Kia Mohave 3.8 v6
« -: Май 26, 2021, 09:17:12 am »
Здравейте, искам да попитам за Кия Мохаве. Колебая се между Кия Мохаве и Хюндай ix55/Veracruz! Какво е мнението ви за 3.8л бензиновия двигател има ли нещо притеснително? Кията ми харесва повече като вид екстериор и интериор, а също и екстри, но това въздушно окачване ме притеснява сериозно! Всички ли са с въздушно окачване, защото като гледам не всички имат копче за нивомат! На снимката долу бутона за нивото го няма, предполагам това означава, че колата е на обикновенно окачване? Какво трябва да знам за този модел джип? Благодаря предварително, всякаква информация ще бъде полезна!

smirn0ff

  • Master of KIA
  • ******
  • Публикации: 1730
  • Шеф диригент
    • Inspire Communications LTD
Re: Kia Mohave 3.8 v6
« Отговор #1 -: Юни 02, 2021, 03:15:25 am »
модела го продавахс в много малки бройки от КИА и има няколко такива в България, но не съм виждал някой да влиза тук с Мохаве.
Иначе докато я продаваха съм я разглеждал - сериозна машина... но не съм по SUV-овете и не си купих такава
Hyundai Genesis 2015 3.8 V6 AWD
KIA VENGA 1.6 CVVL EX 4AT
[ex]KIA CEED 1.0 T-GDI GT LINE
KIA VENGA FL 1.6 CVVL EX 6AT
[ex]KIA OPTIMA 2.0 CVVL EX 6АТ
[ex]KIA CEED 1.6 CRDI LX 5MT

Aft3rsh0k

  • Новак
  • *
  • Публикации: 4
Re: Kia Mohave 3.8 v6
« Отговор #2 -: Юни 03, 2021, 10:55:27 am »
модела го продавахс в много малки бройки от КИА и има няколко такива в България, но не съм виждал някой да влиза тук с Мохаве.
Иначе докато я продаваха съм я разглеждал - сериозна машина... но не съм по SUV-овете и не си купих такава
Да за съжаление са много редки, но предлагат страхотно качество и тонове екстри за парите си! Но голям проблем е, че няма пазар за тях и за съжаление в един момент, когато решиш да го продаваш това ще бъде изключително трудно. За сега още съм в размисли трябва ми голям сув надявам се да го подбера правилно варианти има не съм от хората робуващи на марки така че... Ще поживеем и ще видим

Изпратено от моят Mi 9T Pro с помощта на Tapatalk


smirn0ff

  • Master of KIA
  • ******
  • Публикации: 1730
  • Шеф диригент
    • Inspire Communications LTD
Re: Kia Mohave 3.8 v6
« Отговор #3 -: Юли 27, 2021, 02:50:33 am »
според мен 3.8 бензин Мохаве е по-добре от i55 3.0 дизел
Hyundai Genesis 2015 3.8 V6 AWD
KIA VENGA 1.6 CVVL EX 4AT
[ex]KIA CEED 1.0 T-GDI GT LINE
KIA VENGA FL 1.6 CVVL EX 6AT
[ex]KIA OPTIMA 2.0 CVVL EX 6АТ
[ex]KIA CEED 1.6 CRDI LX 5MT

Aft3rsh0k

  • Новак
  • *
  • Публикации: 4
Re: Kia Mohave 3.8 v6
« Отговор #4 -: Юли 28, 2021, 11:12:51 pm »
според мен 3.8 бензин Мохаве е по-добре от i55 3.0 дизел
За дизел даже и не мисля ако е Хюндай ще е Веракруз със същия двигател 3.8 бензин!

Изпратено от моят Redmi K20 Pro с помощта на Tapatalk